67. ročník horolezeckého závodu “Zlatý cepín Jizerských hor” proběhne 5.2.2022

Pokud nedojde ke zcela nečekanému zvratu ve vývoji epidemické situace, tak jsme pevně rozhodnuti letos závod uspořádat v termínu 5.2.2022. Startovné bude letos zvýšeno na 450Kč za štafetu, t.j. 150kč na osobu, t.j,. na cenu vstupného na lezeckou stěnu v Liberci. Doprovodné kategorie děti a veteráni zůstávají na 50kč. Ani zvýšené startovné zdaleka nepokryje náklady na pořádání akce, které budou letos pokryty převážně z finančních darů menších dárců; věcné ceny zajistili přislíbit obvyklí sponzoři.

Při pořádání akce musíme jako organizátoři dodržet platná protiepidemická opatření. Vstup do ohrazeného prostoru startu a cíle na stadionu v Bedřichově bude umožněn pouze registrovaným závodníkům, rozhodčím a pořadatelům. Registraci smíme bohužel umožnit pouze závodníkům splňujícím pravidlo ON (podobně, jako když si kupujete skipas). Výjimku z tohoto opatření mají děti do 12 let. Účastníci ve věku 13-18 let se mohou prokázat PCR testem.

Účastníky jednotlivých kategorií prosíme, aby se na stadion dostavovali postupně tak, aby se v jednom okamžiku nenacházelo v ohrazeném prostoru startu a cíle více než 100 lidí. Prosíme závodníky, aby při testování lyží před hlavním závodem udržovali dostatečný odstup od účastníků dětských kategorií.

1 komentář u “67. ročník horolezeckého závodu “Zlatý cepín Jizerských hor” proběhne 5.2.2022”

  1. ahoj, předpokládám, že Babán, Standa atd udělají áčkovou štafetu. Vzhledem k mé formě :-), bych klidně udělala béčkovou, céčkovou….ať je důstojná oddílová účast. Kdyby někdo, tak volejte 604702106.skol Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *